Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
0

Kalnu slēpes

Mēs pārstāvam divu zīmolu kalnu slēpes.
Nordica, itāļu zīmols, kuru noteikti labāk pazīst kā slēpošanas zābaku ražotāju. Bet ir vērts pamēģināt arī slēpes - slēpju augsto līmeni jau vairākus gadus apliecina panākumi Pasaulses kausa trasēs!
 Stockli, kas ir Šveices firma - ģimenes uzņēmums ar visaugstākajām kvalitātes prasībām.  Komplimenti kurus nākas dzirdēt no Stockli slēpju īpašniekiem ir tik dažādi, bet tie visi apliecina vienu - tas ir to vērts !

Viss nepieciešamais kalnu slēpošanai

slēpošanas zābaki

Piedāvājam Nordica kalnu slēpošanas zābakus. Zīmols, kurš dzimis kalnos un ir radījis tik daudz inovācijas industrijā, ka tos uzskaitīšanai būtu nepieciešams ilgs laiks. Šobrīd Nordica piedāvātie modeļi Speedmachine un Sportmachine ar iespēju formēt zābaka ārējo čaulu jau atkal ir parādījuši zīmola tirgus līdera tvērienu!

skatīt vairāk >

Slēpošanas brilles

Atliek nosaukt mūsu pārstāvētos zīmolus - POC un Shred un ir skaidrs, ka Jūs atradīsiet pie mums to kas Jums der! Perfekta optika, līdz sīkumam izstrādātas detaļas ... un iespaidīgs izskats(kas arī nav mazsvarīgi!) - to visu atradīsiet mūsu pārstāvēto zīmolu brillēs.

skatīt vairāk >

Slēpošanas apģērbs

Spyder, Kjus, Toni Sailer - zīmoli, kas tiek uzskatīti par līderiem kalnu slēpošanas apģērbu tirgū. Un tie visi ir atrodami Ski Box veikalos! Spyder - vēl ar vien viens no labākajiem cenas un kvalitātes savienojumiem, Kjus - neapšaubāms līderis kalnu slēpošanas apģērbu inovāciju jomā, Toni Sailer - modes un tehnoloģiju apvienojums! Un tas viss , lai Jūs savu slēpošanas brīvdienu laikā justos prefekti jebkuros laika apstākļos!

skatīt vairāk >

Slēpošanas inventārs

Kārtot pēc:
noklusējuma
noklusējuma
zemākās cenas
augstākās cenas